O mně

Vždycky jsem chtěla pomáhat lidem a svoji cestu jsem našla ve fyzioterapii. Vím, jaké to je, zbavit někoho bolesti. Je to bez nadsázky až povznášející pocit nejen pro mě, ale i pro mé klienty.

Znáte to?

Tak trochubolí za krkem. Normálněbolí záda. Občas brní prsty. Někdy se nemůžu pořádně nadechnout. Mám jen napjatá ramena. Sem tam mě bolí hlava. To je normální. Todnes každý.

Má, ale nemusí mít.

Ještě na gymnáziu jsem prošla masérským kurzem, ale nestačilo mi to. Abych mohla úspěšně pomáhat, absolvovala jsem bakalářské i magisterské studium fyzioterapie na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy pod vedením prof. PaedDr. Pavla Koláře.

To samo o sobě by ale nestačilo.

Díky svému zapálení pro fyzioterapii (které se věnuji už 13 let) jsem absolvovala celou řadu kurzů a pravidelně čtu odborné články a držím tak krok s nejnovějšími poznatky. Čerpám také ze svých zkušeností. S každým dalším klientem rozšiřuji a rozvíjím svoje schopnosti. Dnes mám za sebou už celou řadu úspěšně vyléčených klientů.

Dnes vím, že jednoduchými úpravami pracovní prostředí, vhodným cvičením a relaxací, lze zmírnit obtíže, kterými trpíte kvůli sedavému zaměstnání.

Chcete se objednat ke mně na terapii? Pracuji ve Fyziomoně, na Praze 3.